Zayıflamada maydanoz suyunun etkileri

Alternatif tıpta çok büyük ilgi gören maydanoz suyu, zayıflamak isteyenlere umut oluyor. Bitkilerin mucizeleri ile zayıflamak artık çok kolay.Sizde hayal ettiğiniz forma girmek istiyorsanız düzenli olarak maydanoz suyunu içebilirsiniz. Maydanoz kürünün tarifi ve kullanışı sizlerle.

Maydanoz Suyu ile Zayıflama

Demir ve kalsiyum açısından zengin bir bitki olan maydanoz ayrıca kişiye enerji katıyor. Zaten salatalarda ve yemeklerde sıklıkla kullandığımız bir bitkidir kendisi. Birde bu bitkinin çayını içerek zayıflayalım.

Maydanoz Suyu, Maydanoz Kürü Tarifi

Bir litre suya, bir demet maydanoz iyice yıkandıktan sonra koyulur ve 4- 5 dakika kaynatılır. içilen maydanoz suyu vücuttaki bütün ödemleri atacak ve hergün içilmeye devam ettikçe, yağ yakımını hızlandıracaktır.

Sabahları aç karnına 10 veya 15 adet maydanoz sapı, yarım bardak su ve bir adet limon suyunu mikserde iyiçe çekip içmek, zayıflamamıza yardımcı olacak, metabolizmamızı büyük ölçüde hızlandıracaktır. Ayrıca vücudumuza dinçlik ve zindelik katacaktır.

Maydanoz kürü ile zayıflamak istiyorsanız beslenmenize de dikkat edeceksiniz. 15 gün içeceğiniz maydanoz kürü sayesinde ödemlerin ve şişliklerin gittiğini, hafiflediğimizi hissedeceksiniz.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı zayıflama kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir