Renkli göz ameliyatı diye bi şey duydunuz mu?

Öncelikle şu soruyla başlamak istiyorum, renkli ile bi şey duydunuz mu? Renkli göze sahip olamayan bir çok insan gözlerini renklendirmek için lens takarlardı. Şimdi bu lensler artık demode oluyor. Yerine renkli geliyor. Renkli ile göz renginizin ne olmasını istiyorsanız uzman eller size bu göz rengini takdim ediyor. Sizde göz renginizi değiştirmek ister misiniz? O halde göz rengini değiştirme ameliyatını olabilirsiniz. Göz rengi değiştirme ameliyatı hakkında daha detaylı bilgiler sizlerle.

Renkli Göz Ameliyatı Nedir?

Lens kullanmadan renkli gözleriniz olabilir. Lazer teknolojisiyle renkli gözlere sahip olabilirsiniz. Kısa bir süre sonra uygulanacak göz rengi değiştirme ameliyatı ile dilediğiniz göz rengine kavuşabilirsiniz.

Genellikle koyu renkli gözlüler renkli gözleri olanlara hep özenirler ve çoğu zaman lens takarlar. Fakat artık göz renginizi değiştirmek için lens takmanıza gerek yok..

Kaliforniya’da Stroma Medical Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gregg Homer, bu konuda 10 yıldır çalışmalar yaptığını ve lazer teknolojisiyle göz rengi değiştirme ameliyatı yaptığını söyledi.

Renkli Göz Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kahverengi gözleri olan kişilerin pigment tabakası altında mavi rengin bulunduğunu söyleyen Doktor Homer, kendilerinde bulunan lazerin kahverengi pigment tabakasını kaldırdığını kaydetti.
Pigment kaldırma işleminin 20 saniye sürdüğünü söyleyen Dr. Homer, lazer enejisinin kahverengi pigmenti kaldırdığını, gözlerin de 2- 3 hafta içinde mavi renge döndüğünü ifade etti.

Araştırmalarının devam ettiğini belirten Dr. Homer, bu işlemi yaptırmak isteyenlerin ödeyeceği bedel ise 5 bin dolar olacak” dedi.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı estetik haberleri kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir