Kirpik Uzatma Yöntemleri

Her bayan uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak ister. Gür ve uzun kirpikler bakışları daha etkili kılar ve güzelliğimi daha çok ön plana çıkartır. Bu işlemi doğal yollarla yapmak isteyenler için doğal kirpik uzatma kürü vereceğizsizlere.

Üstelik bu kadarla dabitmiyor. Sadece uzun kirpiklere sahip olmak bizi mennun etmeyecektir. Birde gür kirpikler isteriz. Yazımızda kirpik uzatmak için bitkisel kür ve kirpik gürleştirmek için yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Kirpik gürleştirme ve uzatma için bitkisel çözüm yolları sizlerle;)

GEREKLİ MALZEMELER :

  • 1 bardak kaynar su
  • 1 çay kaşığı hint yağı
  • 12 gr kakao yağı(1 yemek kaşığından biraz az)

Hazırlanışı ve Kullanışı:
Kaynar suyun içine her iki yağı da ekleyerek iyice karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirin. Benmari usulü ile, krem kıvamına gelene kadar ısıtınız. Karışımı soğutarak onbeş gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize uygulayın. doğal kirpik uzatma uygulaması Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayınız.

Kirpik Gürleştirme Yöntemleri

Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırarak onbeş gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı güzellik kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir