Karşınızdakini Etkilemenin Yolları

Hoşlandığınız kişiyi etkilemek istiyor , fakat nasıl yapacağınızı bilmiyormusunuzı Onun sizi fark etmesi için saçma sapan hareketler yapmanıza gerek yok. Bunun için uzmanların görüşlerini dinlemeniz yeterlidir. Karşınızdakini etkilemek için uzmanların önerilerini bu yazımızda bulabilirsiniz;)

Yapılan bir araştırma gösteriyor ki, kadınlar, duygularını tam olarak ifade etmeyen erkeklerden daha fazla hoşlanıyor. Erkekler için ise, aynı durum her zaman geçerli değil; bir de madalyonun diğer yüzü var tabi; bazı kadınlar, duygularını a çık ve net bir şekilde ifade edebilen insanlardan hoşlanıyorlar…

Peki ne yapmalı; ve kendimizi nasıl ifade etmeliyizı Karşı cinsten birini etkilemek için ne yapmalıyız, ne söylemeliyiz de bizden etkilenmeli? aslında sorunun cevab? basit: kendimiz olmalıyız sadece, farklı bir davranış tarzı sergileyerek karşı cinsten ilgi beklemek kadar yanlış bir davranış yoktur.

Bir insanı etkilemek için, onun istediği gibi birisi olmaya çalışırsanız e?er, bu sizin için oldukça pahalıya mal ola caktır; şöyle ki: onun istediği gibi biri olmaya çalışarak belki karşı cinsten birini etkilemeyi ba?arabilirsiniz; ancak bu durumun sonrasında, kendiniz olmaya başladıkça; ve yavaş yavaş onun istediği kişi olmaktan sı kılmaya başladığı nızda, bir anda, birlikteliğinizin çalkantılarla sar sılmaya ba?ladığını farkedersiniz. Ve bu çalkantılar sizi oldukça sarsar. Eğer rol yaptığınız zaman zarfında bir de al??tıysanız ona; ve o aslında sizin gibi birini istemiyorsa hayatında… bitti?inizin resmidir. Ne kendinizi zorla kabul ettirebilirsiniz; ne de onsuz yaşayabilirsiniz…

Bu nedenle, bir insanı etkilemek için özel bir çaba sarfetmeyin; sadece kendiniz olun; ve kişisel bakımınıza özen gösterin. Karşı cinsiniz mutlaka kendisine bakan bir siz görürse, sizden etkilenecektir. Bunun dışında, sahte yüzlerle kendinizi sergilemeye çalışmaktan ola bildiğince kaçının.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı İlişkiler kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir