Kahve Maskesi Tarifi

Her gün severek içtiğimiz kahve cildimiz için tam bir güzellik iksiri hanımlar. Kahvenin içinde yer alan kafein, zeytin yağı ile buluşunca cildimizin mükemmel görünmesini sağlıyor. Kahve ile yapılan cilt maskesi sayesinde daha genç ve daha güzel bir görünüme kavuşacaksınız. Kahve ile cilt maskesi hakkında tüm detayları makalemizde bulabilirsiniz.

Kahve ile peeling:

Kahve ile cilt maskesi yaparak cildinize msaj uygulayın. Kuru veya nemli cilde yapılan hafif bir masaj mat bölgelerin parlamasını sağlıyor. Kahve tozu ölü ve pullanmış deriyi ortadan kaldırıyor cildi yumuşak ve narin hale getiriyor. Ayrıca kafein kan akışını hızlandırdığı için dokular sıkılaşıyor ve bu da daha az selülit anlamına geliyor. Kahve mucizesiyle kendinizi daha güzel hissedeceksiniz…

Zeytin yağıda güzellik iksirleri arasında kendini kanıtlamış olanlardan. Doğal bakım reçetelerinde de zeytinyağı ilk sıralarda. Çünkü içeriğindeki E vitamini gibi bir çok bileşen sayesinde cildi ve saçı besliyor.Cildin genç görünmesine saçların kuvvetlenip parlamasına yardımcı oluyor. Hücre yenilenmesini hızlandırdığı için de zeytinyağı antiaging etkisi yapıyor. Hem yiyerek hem de cildinize sürerek bu doğal güzellik reçetesinden en iyi şekilde yararlanmalısınız.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı cilt bakımı kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Kahve Maskesi Tarifi için 1 cevap

  1. duygu der ki:

    saçtaki etkileri neler onu öğrenebilirmiyim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir