İbrahim Saraçoğlu Sivilce İçin Lavanta Kürü

Sivilce sorunu yaşayanlar için İbrahim Saraçoğlu lavanta kürünün kullanılması gerektiğinden bahsetti. İbrahim Saraçoğlu’nun vermiş olduğu lavanta kürü, sivilce lekelerini ve izlerini yok ederek, cildin renginin açılmasını ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Lavanta kürü sivilce için oldukça etkili bir bitkisel tedavi yöntemidir. İbrahim Saraçoğulu sivilce tedavisi için bu kürün kullanılmasını tavsiye etti.

Güzelliğinize gölge düşüren sivilceleri yok etmek için İbrahim Saraçoğlu sivilce kürünün deneyebilirsiniz. Kür hakkındaki detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz;)

İbrahim Saraçoğlu lavanta kürü sayesinde sivilcelerden dolayı artık yüzünüzü gizlemeniz gerekmeyecek. Sizde özgürce güzelliğinizi segileyeceksiniz.

Lavanta kürünü düzenli olarak uygulamaya başladıktan sonra her geçen gün cildiniz daha sağlıklı görünmeye başlayacak, cilt renginiz açılacak ve sivilceleriniz gittikçe yok olmaya başlayacak ve hayret içinde kalacaksınız.

Lavanta Kürü ile Sivilceye Elveda!

Lavanta kürünün etkisi yaşınız ne kadar genç ise o kadar çabuk farkedilir. Eğer orta yaşın üstünde iseniz, lavanta kürünün etkisini en geç 15 günde belirgin olarak gözlemlersiniz. Sonuç olarak, yaşınız kaç olursa olsun, cildinizi lekelerden ve sivilcelerden arındırmak ve doğal güzelliğinize ulaşmak için lavanta kürü mükemmel bir çözümdür.

Lavanta kürünü uyguladıktan sonra krem ve fondöten uygulama ihtiyacı hissetmeyeceksiniz.

Lavanta Kürüne Ek olarak Faydalı Beslenme Tavsiyeleri

Lavanta kürünün başarısını arttırmak için beslenmenizde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Lakin bu tavsiyeleri uygulamanız şart değildir. Ama uyduğunuz taktirde de kürün etkisi artacak, uymazsanız da kür etkisini gösterecektir.

Çilek lapası: Kaşık ya da ezilmiş bir porsiyon çilek, fazlaca bekletilmeden her öğle yemeğinden yarım saat önce yenilmelidir. Çilek lapası karaciğer yetmezliğine karşı önemli bir takviyedir. Çileklerin hormonsuz olmasına dikkat ediniz.

Haşlanmış enginar: Karaciğerin sağlıklı ve düzenli çalışması için enginar da çok faydalıdır. Haftada 2-3 sefer bir porsiyon, dilimlenerek az suda haşlanmış enginar tüketebilirsiniz. İçine porsiyon başı 1 yemek kaşığından fazla sıvı yağ katmayın ve tuz kullanmayın. Pişirdikten sonra artakalan haşlama suyunu da içmenizde fayda var.

Taze kayısı: Taze kayısı da karaciğerin dostudur. Bu tavsiyelere uyulursa karaciğer daha rahat çalışacaktır.

İbrahim Saraçoğlu Lavanta kürü nasıl yapılır?

Bir tutam yani 4-5 gram lavanta, bir buçuk su bardağı kadar (300 ml) suyun içinde 15 dakika demlenir. Demleme için orta boy cezve kullanabilirsiniz. Dikkat: 15 dakikadan daha fazla demlemeyin. Demleme esnasında ocağın altını çok kısık tutarak suyun sıcaklığını kaynama nokasında sabit tutmalısınız. Çok usulca kaynamalıdır, fokur fokur kaynatmayınız.

15 dakikadan sonra hemen, yani ılımasını beklemeden süzülmesi gerekmektedir. Süzdükten sonra içmek için ılımasını bekleyin.

15 gün boyunca düzenli olarak hergün akşam yemeğinden en az 2 saat sonra lavanta küründen bir çay bardağı dolusu içilir.

Lavanta kürü her içileceğin zaman taze olarak hazırlanmalıdır. Kolaylık olur diyerek buzdolabında saklamayınız. Dünden kalan lavanta suyunu da kullanmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Kürün içine şeker veya benzeri hiç bir katkı sala ve asla ilave etmeyiniz.

İlk başlangıçta kür 15 gün uygulanır. Onbeş günlük ilk kürün bitiminden sonra haftada 3-4 defa, akşam yemeklerinden en az iki saat sonra bir çay bardağı lavanta kürü içilmeye devam edilebilir. Karaciğer metabolizmanız sağlıklı çalışmaya başladıktan sonra lavanta kürünü sonlandırınız.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı güzellik kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir