Fasulye Diyeti

Formda kalmak ve fazla kilolardan kurtulmak için kolaylıkla yapabileceğiniz bir diyet sunuyoruz sizlere. Birçok bayanın kilo sorunlarına çözüm olacak olan bu diyet, fasulye diyetidir. Sağlıklı bir şekilde diyet yapmak isteyenler için ideal olan bu diyet yöntemi yaza istediğiniz formda gireceksiniz;)

Geçtiğimiz günlerde bir yerel gazete de yer alan habere göre, İngiltere’de James Skeates adında 28 yaşında bir marangozun, 6 aydır uyguladığı fasulye diyeti ile 38 kilo verdiği idda ediliyor. ‘ James Skeates fasulye diyeti sayesinde 133 kilodan 95 kiloya ‘ düştüğünü söylüyor. Bu diyeti yaparken hiç aç kalmadığını ve kilo verdiğini idda ediyor.

Günde iki büyük kutu kuru fasulye açtığını, bunları işte ve evde fırınlanmış kabuklu patates, kepekli ekmek ve makarna ile yediğini belirten genç marangoz, ‘ Hiç aç kalmadım, ama kilo vermeye devam ettim. Sürekli kuru fasulye yemek bende bir soruna neden olmadı, ancak kısa süre önce biraz gaz sıkıntısı çektim ’ diye konuştu.

Isabel Hooley adlı bir diyetisyen ise kuru fasulyenin sağlıklı ve dengeli bir gıda olduğunu, ancak günde bir porsiyondan fazla önermediklerini belirterek, ‘ Kuru fasulye düşük kalorilidir, mesela peynirli tost yerine yerseniz, kilo verirsiniz ’ diye konuştu.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı diyet kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir