Estetik Yaptıran Ünlüler

Ünlüler camiasındaki kişilerin her daim güzel, alımlı ve bakımlı görünmeleri gerekmektedir. Güzelleşmek ve daha şık görünmek için birçok ünlü, estetik yöntemlere başvurmaktadır. Botoks, liposuction, göğüslere ve dudaklara slikon, burun ve çene estetiği  gibi operasyonlar ünlülerin en çok tercih ettiği estetik operasyonlar arasındadır. Peki hangi ünlü hangi estetiği yaptırmış diye merak ediyorsanız, buyrun;)

AJDA PEKKAN
İsviçre’ye estetiğe gitti
Son olarak, ‘yıllarca genç kalır’ sloganıyla bir boya reklamında izlediğimiz yılların yıpratamadığı süperstarımız Ajda Pekkan, daha da genç görünebilmek için bir süre önce İsviçre’ye gitti.

Cenevre Gölü kıyısındaki beş yıldızlı Royal Plaza Otel’in içinde yer alan dünyanın en ünlü güzellik merkezlerinden ‘Health Center Clinique Lemana’da hücrelerini yeniledi. Kulağımıza gelenlere göre sanatçı, üç günlük hücre yenileme terapisi için 11 bin dolar ödedi. Bugüne kadar, burun, yüz gerdirme, çene, yağ aldırma ve botoks gibi bir dizi operasyondan geçen Pekkan, yine yeni yeniden güzelleşirken, estetik yaptıran diğer ünlülerimizi sizlere hatırlatmak istedik. Bu arada estetik kurbanlarını ve uzmanların görüşlerini de unutmadık elbette…

DENİZ AKKAYA
Baştan Yaratıldı
Her zaman güzelliğiyle ilgi odağı olan Deniz Akkaya, bugüne kadar birçok kez bıçak altına yattı. Burun estetiği, göğüs, çene, yanak, dudak ve diş operasyonu yaptırdığı söylendi, botoks uygulattı. Doktoru Onur Erol’a göz kapaklarını kaldırttı. Son haliyle aktris Liv Taylor’a benzedi

EBRU ŞALLI
Çenesini törpületti
Bir dönem ekranda zayıf görünmekten rahatsız olan Ebru Şallı, daha sağlıklı görünmek için bıçak altına yattı. Zayıf görünen yüzünü dolgunlaştırdı, burnunu hokkalaştırdı, çenesini törpülettirdi. Göğüs ölçüsünü silikon takviyesiyle önce büyüttü sonra çıkarttırıp eski haline döndü.

HANDE ATAİZİ
Estetik seviyor
Burun operasyonuyla dikkat çeken ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıllarda birkaç kez bu sebeple neşter altına yattı. Ayrıca göğüs ameliyatı da geçiren Hande Ataizi de estetik seven ünlülerden.

PETEK DİNÇÖZ
Önce burun…
Burun operasyonu geçiren, çene kemiğini törpületen Petek Dinçöz, sık sık hayranlarının göz zevkini düşündüğünü söylüyor.

GÜZİDE DURAN
O da boyun eğdi
Doğallığıyla yurt dışındaki podyumlarda da göğsünü gere gere yürüyen Güzide Duran, sonunda teknolojiye yenik düştü. Üst dudağına silikon enjekte ettirerek kalınlaştıran Güzide Duran, artık güzelliğine daha da çok güveniyor.

SEDA SAYAN
Kalçasındaki ve belindeki yağları ikişer defa lipusection yöntemiyle aldıran Seda Sayan üç kere de göğüslerinden ameliyat oldu. Bir kez gıdısını aldıran Sayan, kaşlarını gerdirdi ve iki kere de cildine doku takviyesi yaptırdı. Seda Sayan düzenli olarak botoks da yaptırıyor.

TÜRKAN ŞORAY
Burun estetiğini sakladı
Sinemaya girdiği 60’lı yıllarda hafif kemerli olan burnunu düzelttirmek için estetik olan Türkan Şoray, bu gerçeği uzun yıllar saklamıştı. Bu burun estetiğinin Şoray’a çok yakıştığı da bir gerçekti.

BÜLENT ERSOY
Göğüslerini büyüttü
Yalnız cinsiyetini değiştirmekle kalmayan Bülent Ersoy, göğüs estetiği olarak mükemmel göğüslere de sahip oldu. Şimdi belli aralıklarla yüzüne botoks uygulatıyor.

EBRU GÜNDEŞ
6 yıl içerisinde üç kere göğüslerinden operasyon geçiren Gündeş, sonunda istediği göğse kavuştu. Ebru Gündeş son albümünde, üst dudaklarını da slikonla takviye ettirip imaj fotoğrafları çektirmişti. Şakaklarına doku kokteyli uygulatan sanatçı, düzenli olarak botoks yaptırıyor.

EBRU YAŞAR
Şarkıcı Ebru Yaşar güzelleşmek uğruna 5 kez bıçak altına yattı. Cildini tıraşlatan, burun ameliyatı olan ve göğüslerine silikon koyduran Yaşar, bir kez belinden yağ aldırdı, bir de dudaklarına slikon takviyesi yaptırdı.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı estetik haberleri kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir