Estetik Yaptıran Ünlü Erkekler

Sanat ve magazin camiasında kadınlar kadar bakımına ve görünümüne dikkat eden erkek ünlülerde estetik operasyonlara başvurmaktadırlar. Genç ve güzel bir görünüm için estetiğe başvuran ünlü erkekler arasında, Yılmaz Morgül, Özcan Deniz, İzzet Yıldızhan, Berdan Mardini ve Mustafa Topaloğlu gibi ünlü isimler yer almaktadır. Erkek ünlülerin estetik operasyonunda en çok başvurdukları botoks, burun ve kaş estetikleridir. İşte estetik yaptıran ünlü erkekler;)

TARKAN: Megastar burnunu ‘Karizmatik’ duruyor diye elletmedi. Ancak göbeğindeki ve basenlerindeki fazla yağları aldırdı.

MUSTAFA SANDAL: Yüzündeki derin çukurlar sebebiyle büyük sıkıntı yaşayan ünlü sanatçı, cildini düzenli aralıklarla gittiği Londra’da uzmanlara törpülettiriyor.

ÖZCAN DENİZ: Özcan Deniz kara yağız hafif kemerli burunlu, kalın kaşlı bir Anadolu delikanlısıydı. Zaman içinde yüzünde büyük bir değişiklik yaptırdı. Kaşlarını aldırdı, burnunu yaptırdı ve bugünkü metroseksüel görüntüsüne kavuştu.

BERDAN MARDİNİ: Genç şarkıcı ve oyuncu göğüs küçültme operasyonu oldu.

YILMAZ MORGÜL: Geçtiğimiz ay dudaklarını silikon yaptırdığı haberleri çıkan Yılmaz Morgül, önceki gün City’s de dudaklarının 14 yıl önceki halini telefonundan göstererek, ‘1996 yılındaki Elveda İstanbul albümümdeki fotoğrafa bakın. Dudaklarım aynı dudaklar’ dedi.

EMRAH: Genç sanatçı sarkan gıdığını toparlatan ünlüler arasında yer alıyor.

ORHAN GENCEBAY: Ünlü sanatçı, gıdısını lazerle eritti.

BEYAZIT ÖZTÜRK: Sevilen şovmen, de gıdısını estetik ameliyatla aldıranlardan.

HARUN TAN: Ünlü manken Ebru Şallı’nın eşi, yüzünü gerdirdi ve yanaklarını doldurttu.

MUSTAFA TOPALOĞLU: Dünyalı erkeklere özenmiş olan uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu da son teknolojide gördüğü botox modasına uydu. Yüzüne botox yaptıran sanatçı gençleşti.

İZZET YILDIZHAN: İzzet Yıldızhan doğuştan iri olan karizmatik burnunu zamanla beğenmeyince estetik yaptırdı. Doğal burnuna kıyarak bıçak altına yatan ünlü türkücü yeni burnunu her fırsatta övüyor.

Estetik Yaptıran Ünlü Erkekler

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı estetik haberleri kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir