Çorap Gibi Görünen Bacak Spreyi

Bacaklarınızın daha estetik ve seksi bir görünüm kazanması için bacak spreylerini deneyebilirsiniz hanımlar. Yaz aylarında batık, leke, ve iz gibi bacaklarınızdaki sorunları yok ederek pürüzsüz bacaklarınızın tadını çıkarın.

Bacak spreyi çorap son zamanların en popüler ürünlerinden biri haline geldi. Yaz aylarında ten rengi çorap giyilmediği için sprey çorap kullanarak bacaklarınızın güzel görünmesini sağlamak sizin elinizde;)

Uygulaması çok kolay ve pratik olan bu ürün çorap giyme derdine son veriyor. Sadece birkaç daikika içersinde kuruyan müthiş formül ile bacaklara harika bir makyaj uygulayan sprey çorap ihtiyacını gidererek aynı zamanda leke ve izlerinizide saklıyor. İçerisinde K vitamini bulunmaktadır. Bu sayede bacaklarınızıda beslemektedir.

Sprey çorabın 4 farklı tonu bulunmaktadır.

Sprey Çorap Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü bacaklarınıza püskürttün ve kurumasını bekleyin. Bacaklara püskürttükten 4 dk sonra kuruyan sprey gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Bulaşma ve akma gibi risklerde bulunmuyor. Temizliğide oldukça basit olan bu ürün çoğu bayan tarafından denedi ve oldukça mennun kalındı.

Sprey Çorap Nasıl Çıkartılır?

Sprey çorabı kullanmak kadar çıkartmasıda çok basit. Sprey çorap için sabun ve şampuan kullanın . Daha sonra bacaklarınızı iyice durulayın.

Spery Çarop Fiyatı :Yanlızca 49,00tl.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı güzellik kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir