Altın Maske

Cilt bakımında Hollywood yıldızların son zamanlardaki tercihi 24 ayar altın ile yapılan cilt bakım maskesidir. Jennifer Lopez, Angelina Jolie ve Cameron Diaz gibi ünlülerin başlattığı altın maske trendi giderek yaygınlaşıyor. Her ay düzenli olarak yapılan altın maskesi ile genç kalmanın tadını çıkarın. Pahalı bir uygulama olmasına rağmen genç kalmak isteyenler tarafından oldukça rağbet görüyor. Türkiye’de ünlü manken Tülin Şahin ve sosyetenin tanınan ismi Derin Mermerci’de 24 ayar altın ile güzelleşen kişiler arasında yer alıyor;)

Japonya’nın Osaka kentinde düzenlenen Ticaret Fuarı’nda en ilgi çeken ürün 24 ayar altın yüz maskesi oldu;)

Japonya’nın Osaka kentinde bu yıl onuncusu düzenlenen Ticaret Fuarı’nda en çok ilgi çeken ürün, 24 ayar altın kullanarak hazırlanan yüz bakım maskesi oldu.

Denemek isteyen Japon kadınların uzun kuyruklar oluşturdukları yarım saatlik tedavinin ücretinin, 250 dolar olduğu açıklandı. Tedavi yöntemini geliştiren Umo firması yetkilileri, altının içinde bulunan maddelerin yüzdeki kırışıkları gidererek cilde iyi geldiğini söyledi. Ülkenin en büyük ticaret fuarına her yıl 15 binin üzerinde ziyaretçi ve dünyanın dört köşesinden 200′ün üzerinde güzellik firması katılıyor.

Altın Maske İçeriği, Altın maske nasıl uygulanır

Zamanında Kleopatra’nın güzelliği için kullanılan altın ,bu aralar Hollywood dünyasında maske olarak kullanıyor.

Altın Maske Nedir

Japonların bulmuş olduğu bir bakım şekli olan altın maskesi son dönemde tekrar revaçtadır.
Hazır olarak satılan maskenin içerisinde Horninenss yaşlanma, Vitamin C, meyan, Flavonoidler, Yulaf, Peptid, Scutellaria özü, Hyaluronik Asit bulunur.Maske cilde nüfus ettiğinde cilt hücreleri metabolizmasını katalize etmek için cildi anında besler.Böylece cildin nem dengesini onarmakta yardımcı olur.Aynı anda iltihapların azaltılmasında,aknelerin giderilmesinde ve cildin beyazlatılma – yumuşatılmasında da kullanılmaktadır.

Altın Maske Fiyatı

Seansı 250 TL olan,altın maskesinin sonunda pırıl pırıl ışıltılı bir cilde sahip olursunuz.

Altın Maske Faydaları

Kırışıklık giderici siyah noktaları yok eder.
Sivilce ve benzeri izleri giderir.
Cilde parlaklık verir.
Ciltteki ölü hücreleri canlandırır.

Şunlarda ilginizi çekebilir

Bu yazı cilt bakımı kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir